Ареометр для електроліту

Ареометр для електроліту використовується для приготування електроліту необхідної щільності для кислотних акумуляторів. Для вимірювання щільності електроліту в акумуляторах необхідно додатково мати пристрій для відбору електроліту з акумулятора. Діапазон виміру від 1200 до 1300 (кг/м?). Ціна поділу 10 кг/м².

Межа основної допустимої похибки при температурі 200С — 10 кг/м².

Для вимірювання опустити чистий сухий прилад в електроліт і дати можливість вільно плавати, не торкаючись стінок посудини. Лінія зіткнення електроліту зі стрижнем ареометра вкаже значення щільності електроліту кг/м? (Зняття показань проводити по нижньому краю меніска при температурі 20±20С).

УВАГА! При змішуванні кислоти з водою кислоту необхідно вливати у воду, а не навпаки! Щоб уникнути опіків. Усі роботи, пов’язані з приготуванням та роботою з електролітом, необхідно проводити, у протикислотному спецодязі, у гумових рукавичках та захисних окулярах.

При попаданні кислоти на шкіру її необхідно швидко змити великою кількістю води.

Ареометр для електроліту виготовлений відповідно до технічних умов, прийнятий ВТК та визнаний придатним до експлуатації. Гарантійний термін експлуатації – 24 місяці з дня реалізації через роздрібну мережу.